10 pcs LC/UPC-çoklu (50/125)-OM2, OM3, OM4-0.9mm Cable-1m 2 m/Fiber optik Pigtail

10 pcs LC/UPC-çoklu (50/125)-OM2, OM3, OM4-0.9mm Cable-1m 2 m/Fiber optik Pigtail

10 pcs LC/UPC-çoklu (50/125)-OM2, OM3, OM4-0.9mm Cable-1m 2 m/Fiber optik Pigtail

₺62.58

Ürün açıklaması

  • renk: OM2-1m, OM2-2m, OM3-1m, OM3-2m, OM4-1m, OM4-2m
  • Uyumlu: Intel,Tn-Glc,Alcatel-lucent,Gezegen,TP-link,Extreme,Supermicro,Moxa,Ericsson,Cisco,Aruba,Brocade,Dökümhane,Ubiquiti,Mikrotik,HP,Enterasys,Netgear,Zyxel,Trendnet,IBM,F5 Ağları,H3C,Özelleştirilmiş Markalar,Arista,Mellanox,Avaya,Dell Force10,Dell,Hirschmann,Açık Anahtarı,Ciena,Finisar,Ardıç,Linksys,SMC,Müttefik,D -Link
  • Bağlayıcı Tipi: LC/UPC
  • boyut: 1m 2m
  • Model Numarası: P02-001
  • Ürün Uzunluğu: 1m
  • Marka Adı: CICVCHC
  • Lif Tipi: Multimode
  • Connector: LC/UPC
  • Cable Size: 0.9mm
  • Buffer Material: LSZH
  • Optical Fiber Type: Multimode (50/125) OM2, OM3, OM4
  • Buffer Color: Aqua or Voiolet
  • Length: 1m or 2m
  • Packing: 10pcs per big poly bag

  • Birim Tipi: Paket
  • Paket Boyutu: 12cm x 12cm x 5cm (4.72in x 4.72in x 1.97in)


1 açıklama
Fiber optik patch kablosu Ve pigtail konnektörleri farklı tipleri ile bağlayabilirsiniz gibi ST, FC, SC, LC veya MU. Ile yüksek kaliteli seramik yüksük, iyi uygunluk ve düşük ekleme kaybı vardır. Ve bu yaygın telekomünikasyon ağları, veri iletimi, test ekipmanları ve CATV LAN vb.
2 Özelliği
Düşük ekleme kaybı ve geri yansıma kaybı
Iyi exchangeability
Iyi dayanıklılık
Yüksek sıcaklık kararlılığı.
Üstün kalite standart PC/UPC/APC parlatma
Standart: IEC sınıf B
3 çizim
4 optik performans
Öğe LC/UPC
Test dalga boyu (nm) 850
Ekleme kaybı max (dB) 0.25
Geri dönüş kaybı (dB) 25
5 3D özellikleri:
Öğe UPC Φ1. 25mm
Eğri yarıçapı (mm) 7-25
Apex ofset (um) ≤50
Fiber yükseklik (nm) 0-0.5
Parlatma açısı (°) 0±0. 3
6 ürün kontrol
7 uygulamaları:
Fiber optik haberleşme sistemi;
Fiber optik erişim ağları;
CATV
Fiber optik veri iletişim
Fiber optik Test ekipmanları

Etiketler: Ucuz 10 pcs LC/UPC çoklu (50/125) OM2, OM3, OM4 0.9mm Cable 1m 2 m/Fiber optik Pigtail, Yüksek Kalite 10 pcs LC/UPC-çoklu (50/125)-OM2, OM3, OM4-0.9mm Cable-1m 2 m/Fiber optik Pigtail, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler

Değerlendirmeler

Derecelendirme